Історія школи

         Освіту в селі Іваньки діти почали здобувати в церковно- приходській школі ще в 1913 році, де вчили читати, писати та виконувати чотири дії арифметики. Вчителями були дяк і священник.
        Коли в селі з’явилися промислові підприємства (цукровий та спиртовий заводи), власниками підприємств було порушено клопотання про відкриття двокласного реального земського училища, де за  5 років молодь здобувала неповну середню освіту. Випускники знали процес виробництва цукру та спирту, могли працювати службовцями контори.
У 1924 році даний заклад перейменовано в трудову школу з семирічним навчанням, а в 1927 р. школу було реорганізовано у фабрично- заводську семирічну школу.
        Середню школу відкрито в 1938 році. В період Великої Вітчизняної війни школа не працювала, а у вересні 1944 року була відкрита неповна середня школа. Кількість учнів постійно зростала, старі приміщення не могли вмістити понад сімсот дітей, тому виникла потреба у будівництві нового приміщення. У 1963 році була збудована школа на 200 місць.
          Село розвивалося, молодь залишалась в селі, створювались нові сім’ї , народжувались діти і  у 1983 школярі села отримали подарунок від колгоспу ім. Островського - триповерхову школу на 1136 місць.
          Саме з того часу бере початок історія Іваньківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.
Нині це сучасний заклад, де навчаються та виховуються 255 учні та працює 33 педагоги. Приємно, що 55% педагогічних кадрів нашої школи – її випускники!
В школі  створено всі необхідні  умови для  навчання та виховання учнів: окремий блок для учнів 6-річного віку, два комп’ютерних класи, бібліотека з читальним залом з підключенням до інтернет-мережі, естетично оформлені навчальні кабінети, простора їдальня, зимовий сад, два спортивних та актовий зали.
        За роки діяльності наша школа випустила на широкий життєвий шлях  сотні учнів, в її стінах працювало не одне покоління  вчителів, в різні періоди її  очолювали директори: Диченко Микола Степанович, Демченко Ганна Калениківна, Заїка Микола Григорович, Ментус Анатолій Іванович, Олійник Олена Петрівна, Остроушко Галина Трохимівна.
 
 
Відомі випускники Іваньківської ЗОШ   
І – ІІІ ступенів
 
ПІП Рік випуску Професійні здобутки
1.

Жадько

Віктор Олексійович

1969 рік Кандидат філософських наук, доцент, член спілки журналістів СРСР та член національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Департамент»
2.

Парій

Федір Микитович
1960 рік Старший та провідний науковий співробітник Інституту молекулярної біології та генетики АН України. Опублікував понад 100 наукових робіт, автор 25 сортів і гібридів рослин та 40 винаходів із технологій селекції рослин.
3.

Білецька

Раїса Гаврилівна 
1972 рік Член Національної спілки журналістів України, редактор Звенигородської районної газети.
4.

Почапський

Павло Кузьмич
1967 рік Перший заступник хрестового  отамана Українського козацтва , генерал-лейтенант (генерал-осаул)
5.

Качур

Валентин Григорович
1969 рік Кандидат технічних наук із спеціальності «Радіолокація радіонавігація» . Видав26 наукових праць з радіотехніки і електроніки.
6.

Хмелюк

Олена Василівна
1990 рік Кандидат економічних наук , доцент кафедри обліку і аудиту Дніпродзержинського державного технологічного університету. Опубліковано понад 30 наукових праць.
7.

Лихограй

Василь Григорович 
1987 рік Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри радіотехніки. Має 23 публікації, з них 21 наукова, 2 навчально-методичного характеру. Працює в Харківському  державному технологічному університеті радіоелектроніки
8.

Гурський

Ігор Васильович
1988 рік Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва
9.

Драган

Микола Григорович
1967 рік Військовий, генерал-майор ЗСУ. Працював в Головному управлінні з питань судової реформи, діяльності військових формувань  та правоохоронних органів Адміністрації. Президента України.
10.

Самборський

Микола Данилович
1926 рік Ветеран ВВв, Герой Соціалістичної праці (1966 рік)
11. Першко (Карачун) Галина Олексіївна 2000 рік Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та колекційної освіти  Інституту психології та соціальної педагогіки  Київського університету  ім.. Бориса Грінченка. Має 17 публікації, з них 15 наукові, 2 навчально-методичного характеру.